گزارش برنامه چشمه معین جمعه 1-3-94

به نام یزدان پاک

 

این هفته با حضور گرم خانواده ها مسیر چشمه معین و ارتفاعات آنرا تا قله زو صعود کرده و از همان مسیر برگشتیم . مسیری بسیار زیبا و نسبتا بکر در کنار درختان توت و سر سبز و چشمه آب گوارا . دوستان در اول صبح با خوردن توت سفید و شاه توت کام خود را شیرین کرده و  از محیط اطراف و طبیعت زیبای آن بهره بردند .

برنامه با تجمع در سه راه آزاد شهر آغاز شده و پیمایش تیم در مسیر چشمه از ساعت 7 صبح با نرمش مختصر که توسط همنورد خوبمون آقای بخشایش انجام شد ، ادامه پیدا کرد .

صبحانه را در خود سرچشمه صرف کرده و عده ایی از دوستان به قله صعود کرده و انرژی مثبت از کوهستان گرفتند تا بتوانند در فشار زندگی ماشینی ، مقاومت کنند . این هم روش زندگی ماست که به آن عادت کردیم .

افراد شرکت کننده در برنامه : 73 نفر

آقایان و خانم ها :طوسی - نوری - صادق و شهین خلیل پور - احمد و سهند و فهیمه بخشایش - نجمه نازلی و نیما حبیبی - حمید ایروانی - هادی و شوکت منصوری - منصورزاده - محبوبه پزنده- منصور و ستایش حدادان - طلعت مقدم - زینب و ابوالفضل ظریفیان - فاطمه و تکتم نقوی - جواد و ستایش خبازان - گرمرودی - آزاده و الهام جلالی - جواد بگی - لطیقه سرافراز - معصومه و علی مصطفی پور - تقی و فاطمه و آرش علیمحمدی - محمهدی و سالومه و مهدیه آییر - نارسیس کهرم - حسین و ملیحه و حمیده و ستیلا و ملیکا لطفی - محمد مصطفی کوثری - جمشید و انوشه فارسیان - محمد و  بهار ممنونی - حبیب و مهدیه عابدینی - حسنی - مریم و مرضیه و مهتاب و مهرداد و رضا زهتاب

اگر اسامی بعضی از دوستان از  قلم افتاده باشه قبلا عذرخواهی می کنم .

نظر شما را به تصاویر این برنامه جلب می نمایم .

 

چشمه معین1-3-94

چشمه معین1-3-94

چشمه معین1-3-94

چشمه معین1-3-94

چشمه معین1-3-94

چشمه معین1-3-94

چشمه معین1-3-94

چشمه معین1-3-94

چشمه معین1-3-94

/ 2 نظر / 72 بازدید
نیما

عالیییییی بود . . . خوش گذشت

نیما

عالیییییی بود . . . خوش گذشت