گزارش برنامه جمعه اول ماه رمضان 29-3-94

به نام یزدان پاک

   

با درود و سلام

 

ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن و ماه عبادت و بندگی بر تمامی عاشقان مبارک باد.

نگاهی اجمالی بر این ماه فرخنده:

   ماه رمضان نهمین ماه از ماههای قمری و بهترین ماه سال است. واژه رمضان از ریشه «رمض» و به معنای شدت تابش خورشید بر سنگریزه است.
می‌گویند چون به هنگام نامگذاری ماه های عربی، این ماه در فصل گرمای تابستان قرار داشت، ماه «رمضان» نامیده شد، ولی از سوی دیگر، «رمضان» از اسماء الهی است. این ماه ماه نزول قرآن و ماه خداوند است و شب‌های قدر در آن قرار دارد.

   آغاز ماه مبارک رمضان، بهانه ای است تا خانواده ها بیشتر در کنار یکدیگر باشند. برای همین تصمیم گرفتیم برنامه کوهپیمایی روزهای جمعه را با افطار همراه کنیم. در جمعه گذشته نیز پس از کوهپیمائی در تپه ماهورهای روستای جاغرق در یکی از رستوران های این روستا روزه ی خود را باز کردیم و همه با هم بزم افطاری به یاد ماندنی ای را داشتیم.


آمار این برنامه:

حرکت: 17:15 بعد از ظهر

بازگشت: 22:15 شب

وسیله: شخصی

شرایط جوی: صاف _ آفتابی

مسیر: مشهد _ طرقبه _ جاغرق

افراد شرکت کننده در برنامه : 63 نفر

از بقیه دوستانی که بعلت ظرفیت محدود باغ نتوانستیم در خدمتشون باشیم پوزش خواسته امیدوارم در برنامه های بعدی از مصاحبتشون لذت ببریم

نظرتون را به چند تصویر که توسط گوشی بچه ها گرفته شده جلب می کنم .


جمعه اول رمضان94-3-29

جمعه اول رمضان94-3-29

جمعه اول رمضان94-3-29

جمعه اول رمضان94-3-29

جمعه اول رمضان94-3-29

جمعه اول رمضان94-3-29

بدرود

 

/ 2 نظر / 58 بازدید
آموزش خیاطی

سلام اگه با تبادل لینک موافقی گام اول : این لینک را تو سایتت قرار بده عنوان : آموزش خیاطی آدرس : http://shop.panizz.com/product.php?id=3 گام دوم : وارد سايت زير شده و لينک خودتو درج کن http://9rang.ir/panizz ارادتمند

حسینیون

آقای شاهرودی عزیز آقای زهتاب گرامی از این که بعد از مدتها این پیامهای متقابل پراز محبت و صمیمیت پنهانی را می بینیم واقعا خوشحال و امیدوار شدم. من که نه می توانم رنجش دوست قدیمی و سرشار از معنویت وصفا ی خود را ببینم و نه می توانم از تلاشها و زحمات آقای زهتاب بزرگوار بگذارم . هر دو بر من حق زیادی دارند. در هردو هم آن قدر سعه صدر و گذشت و صفا می بینم که این امیدواری را صد چندان می کند. ماه مبارک رمضانئ هم که ماه معنویت و گذشت و محبت است. انشائالله که مجددا و به قول دوست پیام گذارمان آقای آزاد از این دوهوائی در آییم و مجددا در یک گروه و بر سر یک سفره افطار بتوانیم با هم باشیم فکر می کنم آنچه در این ایام اخیر پیش آمده قسمتی ناشی از اختلاف سلیقه و روش کار است و بخشی هم ناشی از سوء تفاهم. شاید من هم اگر بجای هریک از این دو بزرگوار بودم عکس العمل های تندتر ی از خود نشان می دادم.